Охорона-консьєрж

arkon

Наш консьєрж ― це не мила бабуся, яка вітається з мешканцями і вирощує квіти. Це надійний охоронець, який за допомогою сучасного обладнання стоїть на варті спокою кожного мешканця. З послугою охорона-консьєрж безпечно та надійно.

Отримайте найкращу охорону вже зараз!
Замовте безкоштовну консультацію!

Люди купують житло, а не квадратні метри.

На заповненому однаковими пропозиціями ринку нерухомості клієнт шукає найкращих забудовників та одразу цікавиться майбутнім управителем дому. Адже сучасне житло ― це комфорт, затишок і безпека. Компанія “Аркон” допоможе вам подбати про безпеку житла ваших інвесторів перетворюючи його на елітне. Гарантуйте майбутнім мешканцям надійний захист від усіх непередбачуваних ситуацій, і ваші продажі миттєво зростуть. Адже до вас такого не пропонував ніхто. З послугою охорона-консьєрж від ТОВ “Компанія “Аркон” ви станете першими.

Що таке послуга охорона-консьєрж?

Послуга охорона-консьєрж ― це безпека житлових комплексів та котеджних містечок. Це цілодобовий моніторинг переміщення по прилеглій території. Це новий стандарт захисту помешкань, офісів, технічних приміщень та місць загального користування від будь-яких загроз:

Це відеоспостереження за усім, що відбувається на території житлового комплексу чи котеджного містечка, та контроль доступу з фіксацією кожного відвідувача. Система також дає змогу мешканцям керувати електроприладами на відстані. Наш консьєрж ― це не мила бабуся, яка вітається з мешканцями і вирощує квіти. Це надійний охоронець, який за допомогою сучасного обладнання стоїть на варті спокою кожного мешканця. З послугою охорона-консьєрж безпечно та надійно.

Алгоритм функціонування послуги

Крок 1. Встановлення обладнання.

Ще на стадії будівництва або здачі об’єкта в експлуатацію ми встановлюємо все необхідне обладнання на базі охоронної безпровідної сигналізації Ajax System. Кожна квартира, сходові клітки, прибудинкова територія, горища, підвали, інженерні комунікації та службові приміщення охоплюються системою постійного нагляду.

Крок 2. Налагодження системи внутрішньої служби охорони житлового комплексу.

Оператор внутрішньої охоронної служби житлового комплексу чергує за пультом моніторингу системи безпеки цілодобово. Так мешканці отримують подвійний рівень захисту: автоматизована система, яка не пропустить жодної деталі, та досвідчений фахівець, який контролює ситуацію.

Крок 3. Відеоспостереження в режимі 24/7.

Постійний нагляд за кожним куточком житлового комплексу чи котеджного містечка стане запорукою безпеки мешканців. Несанкціоноване відмикання дверей та вікон, протікання кранів, різке зростання температури, поява чадного чи вуглицевого газу миттєво фіксуються системою та повідомляються оператору.

Крок 4. Моніторинг ситуації.

Безкоштовний додаток Ajax PRO Desktop дозволяє одному оператору повноцінно відстежувати до 2500 об’єктів, миттєво отримувати сповіщення про інциденти, формувати детальний звіт, дистанційно налаштовувати і тестувати систему та керувати доступами на віддалі.

Крок 5. Прописані сценарії на випадок вторгнення, затоплення або пожежі.

Кожна ситуація передбачає чітку схему реагування та паралельне повідомлення власників про небезпеку. У випадку несанкціонованого вторгнення в квартиру протягом 30 секунд ліфти та виходи на першому поверсі блокуються, а охоронці компанії “Аркон” та поліція миттєво отримують виклик. Ризик затоплення дає право швидко перекрити вентиль подачі води на будинок, водночас інформуючи власника помешкання про проблему. А на випадок спрацювання пожежної сигналізації відключається електрика та викликаються пожежники.

Крок 6. Контроль доступу кожного автомобіля.

Доступ автомобілів на територію житлового комплексу або котеджного містечка відбувається автоматично. Для цього створюється “білий список” номерних знаків, які камера вміє розпізнавати. Якщо мешканці очікують гостей, вони повідомляють консьєржа, який тимчасово вносить нові номери до списку.

Крок 7. миттєве реагування на небезпеку.

На будь-яку непередбачувану ситуацію система реагує миттєво, власники квартир дізнаються про небезпеку, а оператор швидко діє відповідно до прописаних сценаріїв. З таким рівнем захисту безпека життя та майна мешканців гарантована.

Технічне забезпечення

Послуга охорона-консьєрж базується на сучасному технічному забезпеченні. Компанія “Аркон” використовує принципово новітню систему Ajax Systems, яка просто інтегрується з інноваційними розробками, пропонує широку лінійку сповіщувачів та надійну базову систему комплектації обладнання.

Система Ajax не боїться вимкнень електроенергії, її неможливо заглушити чи обійти. Базова комплектація для повноцінного захисту від зловмисників, затоплення та пожежі містить:

  • Hub ― інтелектуальну централь системи безпеки;
  • MotionProtect ― датчик руху з імунітетом до тварин;
  • GlassProtect ― датчик розбиття скла;
  • MotionProtectCurtain ― датчик руху-штора;
  • DoorProtect ― датчик відчинення дверей та вікон;
  • FireProtect ― датчик диму і тепла;
  • LeaksProtect ― датчик раннього виявлення затоплення;
  • WallSwith — реле контролю електроприладами.
  • Всі датчики бездротові, тому систему легко монтувати на будь-якій стадії ремонту в квартирі.

Для керування системою передбачено кілька варіантів: брелок SpaceControl, бездротова сенсорна клавіатура KeyPad, тривожна кнопка Button. Додатково встановлюються сирени та системи керування електроприладами в квартирі.

Що на виході

В результаті нашої з вами співпраці, ви пропонуватимете майбутнім власникам по справжньому елітне житло. Кожна квартира захищена від нещасних випадків. Вторгнення стає неможливим. Затоплення сусідів чи сусідами — в минулому. А в разі загрози пожежі чи отруєнням чадним димом — система в мить сповістить чергового диспетчера, рятувальну службу та власника помешкання.

Власники паркомісць, можуть бути впевнені, що завжди буде де припаркувати свій автомобіль. Адже в’їзд конролюватиме система лише за “білим списком” номерів.

Дбайливі матусі тепер можуть непереживати за своїх дітей, що активно проводять час на майданчику, а спостерігаючи онлайн за ними, займатися хатніми справами.

Всі технічні приміщення під охороною. Вузли водопостачання, ІТП чи газопостачання — під цілодобовим конролем охороно-консьєржа. В разі витоку, система повідомить про аварійну ситуацію і вмить перекриє вентель. Далі черговий викликає майстра для швидкої ліквідації аварії.

Не менш важливим є комунікація із мешканцями. Спеціально підібрані та навчені охороно-консьєржи, завжди привітні і готові допомогти в будь-якій ситуації.

Індивідуальний підхід

Послугу консьєрж-сервіс можна замовляти в комплексі або розбивати на окремі види, залежно від ваших вимог. Зателефонуйте за номерами: +38 067 577 84 24 або +38 050 574 81 59, і ми разом сплануємо концепцію надійного захисту для майбутніх мешканців вашого житлового комплексу чи котеджного містечка. Компанія “Аркон” допоможе вам створити житло нового рівня безпеки, яке купуватимуть охоче.