Охорона Лісів

arkon

Віднедавна охоронне агентство «Аркон» забезпечує охорону і захист українських лісів.

Правильний вибір надійних партнерів в питаннях безпеки та охорони – це значний крок до успіху.

Отримайте найкращу охорону вже зараз!
Замовте безкоштовну консультацію!

Організація охорони і захисту лісних господарств передбачає здійснення ретельно виваженого комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів першу чергу від пожеж, незаконних вирубок, пошкоджень, ослаблення чи будь-якого іншого шкідливого впливу.

Тому власники лісових господарств зобов’язані дотримуватись проведення та здійснення у встановлений термін цілого комплексу охоронних та протипожежних заходів, спрямованих на збереження, захист та охорону своїх лісових масивів.

Щороку на Україні знищуються мільйони гектарів лісу. На жаль, низький рівень життя українців, соціальна та матеріальна незахищеність населення, особливо в гірських регіонах, сприяє тотальному винищенню лісових масивів шляхом неконтрольованих масових та незаконних вирубок. Проте, бракон`єрська вирубка дерев, іншими словами, крадіжка. та перепродаж лісу є одним із найприбутковіших тіньових бізнесів.

Існує також безліч приватних деревообробних пилорам та пунктів, які скуповують неправомірно добуту деревину. Однією з основних причин незаконної вирубки лісу визнано зловживання і недбальство лісової охорони та відсутність дієвого контролю з боку лісової інспекції і лісогосподарських господарств .

І хоча обов’язки охорони та захисту лісів на переважній території України покладено на держлісохорону та підприємства і установи, що належать до сфери управління лісовими господарствами, їх зусиль нерідко буває недостатньо для збереження безпеки лісових масивів.

Саме в таких випадках звертаються до послуг професійних охоронних компаній, до числа яких належить і охоронна фірма «Аркон».

Далеко не всі організації, що спеціалізуються на наданні охоронних послуг, спроможні забезпечувати захист лісовим господарств.

Спеціалісти ж агентства «Аркон» не лише патрулюють підпорядковані території, але й активно моніторять діяльність лісопильних об’єктів, виявляють крадіжки лісу, викривають зловживання представників лісової охорон у співпраці із правоохоронними органами та місцевими адміністраціями, ін.

Компанія «Аркон» одна із небагатьох фірм, що пропонує послуги із охорони лісів. Агентство набуло позитивного досвіду на ринку послуг із охорони лісових масивів. Дані послуги надаються комплексно з урахуванням специфіки діяльності лісових господарств.

Станом на сьогодні наш підрозділ охорони здійснює фізичну охорону декількох лісових господарств. Під час прийняття під охорону лісових об`єктів наші фахівці здійснюють їх активну перевірку, в ході якої виявляють та знешкоджують ряд незаконних вирубок та припиняють протиправну діяльність зловмисників щодо порушення цілісності лісових площ та безпеки функціонування лісових господарств.

Об’єднуючи в собі практичний досвід і вміння, набуті під час протистояння на Майдані під час Революції Гідності, та достеменні знання лісової тематики і нормативних вимог у цій сфері, персонал компанії «Аркон» помітно вирізняється на ринку охоронних послуг рівнем свого професіоналізму, власними виваженими та принциповими поглядами та нестандартними підходами до вирішення поставлених завдань.