Про нас

Охоронно-детективне агенство «Аркон» – це міцний, злагодженний та перевіренний непростими випробуваннями колектив професіоналів що забезпечують фахову та багатопрофільну охорону в Україні.

Найменування «Аркон» походить із прадавньої міфології, в якій ангел Аркон був одним із декількох слуг Деміурга – “божого творця” та стояв між людським родом і Богом, і був посланий на Землю для охорони матеріального світу від демонічних зазіхань (оберігаючи матеріальний світ від лихих зазіхань Демонів).

Аркон – це ангел Старого Завіту. Саме в Старому Завіті ангели були визнані расою сильних небесних крилатих істот, котрі є рідними до Неба та прихильними до Людей, більше за Демонів.

Ангели наділені здатністю підніматись на світлових крилах, а їх природна стійкість з самого початку була спрямована на протидію демонам, з якими їм доводилось стикатись постійно. Саме тому ангели Старого Завіту зображувались одягненими у дужі лати та були озброєні на диво міцною зброєю, включаючи небесні мечі та алебарди.

До таких ангелів належить і Аркон, якого зображували озброєним латами та мечем, готовим нанести рішучий удар у разі загрози.

Компанія «Аркон», окрім символічної назви має свою власну належну уваги історію, що розпочалась ще у часи Революції Гідності. Саме Революція Гідності сприяла відродженню справжньої цінності свободи, гідності, переосмисленню багатьма людьми свого призначення. Саме тоді ангел Аркон став символом Самооборони Майдану. Важкі випробування, постійна небезпека та світла мета загартовують та беззаперечно згуртовують сильних духом людей.

Колектив охоронно-детективного агентства «Аркон» – це втілення даної на Майдані обіцянки продовжити гідну справу охорони та справедливого захисту.

На сьогоднішній день фахівці Компанії “Аркон” володіють не тільки усіма необхідними професійними навичками в сфері безпекової діяльності, а й мають безцінний досвід здобутий під час Революції Гідності та у війні на Сході України. Тому нам довіряють як державні установи так і приватні особи, власники бізнесу.

 

Компанія «Аркон» надає професійні послуги із забезпечення надійної безпеки в житлових та офісних приміщеннях, приватних будинках, квартирах, складських площах та інших об’єктах будь-якої форми власності незалежно від їх діяльності.

 

Багато охоронних фірм у місті Львові пропонують клієнтам послуги охорони, але далеко не кожне агентство вирізняється належним професіоналізмом.

 

Якщо ви вирішили звернутися з потребою охорони, то можете розраховувати на допомогу досвідчених та вправних фахівців, які готові прислухатися до ваших потреб.