Охорона Об'єктів

arkon

Професійний сервіс від охоронної компанії «Аркон» по встановленню систем безпеки — ключовий момент у вирішенні одного із найважливіших питань для бізнесу та приватних осіб — збереження майна.

Отримайте найкращу охорону вже зараз!
Замовте безкоштовну консультацію!

Фізична охорона об’єктів забезпечується присутністю (постійною чи вибірковою) охоронників на стаціонарних об’єктах, таких як офіси, склади, заводи, банки, торгові центри, інше.

Кожний наш співробітник, який допускається до несення служби в охороні проходить навчання та здобуває кваліфікацію охоронника не нижче 3-го розряду. По встановленим нормам охоронного агентства «Аркон», під час заступлення на пост кожен охоронник забезпечується формою із розпізнавальними шевронами та спецзасобами оборони. Стандартний комплект спецзасобів включає в себе газовий балончик сльозоточивої дії «Терен-4», гумовий кийок ПР-73, пластикові наручники та рація Baofeng BF-9700 або Kenwood TK-3000М. При необхідності чи по вимозі клієнта, охоронники забезпечуються додатковим екіпіруванням: бронежилет + шолом, захисні накладки на ноги і руки, щити, пістолети: шумові, газові, травматичні.